ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΝΑΥΤΙΚΟΙ
Καλώς ήρθες στο forum. Τα θέματα μας είναι σχετικά με το ναυτικό επάγγελμα. Αν θέλεις μπορείς και εσύ να μπεις στην συζήτηση μας και να κάνεις post. Που ξέρεις μπορεί κάτι να καταφέρουμε για να βελτιώσουμε την ποιότητα της ζωής μας στα πλοία.

Μη διστάζεις να γράψεις τις απορίες σου. Σίγουρα κάποιος συνάδερφος θα ξέρει και θα σε ενημερώσει.
Μη διστάζεις να γράψεις αυτά που γνωρίζεις. Σίγουρα θα βοηθήσεις κάποιους συναδέρφους να μάθουν.
Ευχαρίστως θα συμπεριλάβουμε κάποια κατηγορία που θα μας προτείνετε.


Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΝΑΥΤΙΚΟΙ
Καλώς ήρθες στο forum. Τα θέματα μας είναι σχετικά με το ναυτικό επάγγελμα. Αν θέλεις μπορείς και εσύ να μπεις στην συζήτηση μας και να κάνεις post. Που ξέρεις μπορεί κάτι να καταφέρουμε για να βελτιώσουμε την ποιότητα της ζωής μας στα πλοία.

Μη διστάζεις να γράψεις τις απορίες σου. Σίγουρα κάποιος συνάδερφος θα ξέρει και θα σε ενημερώσει.
Μη διστάζεις να γράψεις αυτά που γνωρίζεις. Σίγουρα θα βοηθήσεις κάποιους συναδέρφους να μάθουν.
Ευχαρίστως θα συμπεριλάβουμε κάποια κατηγορία που θα μας προτείνετε.
ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΝΑΥΤΙΚΟΙ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΕΡΓΑΣΙΑΣ

+2
stevegr
SKIRON
6 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΕΡΓΑΣΙΑΣ Empty ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΕΡΓΑΣΙΑΣ

Δημοσίευση  SKIRON Τρι Αυγ 17, 2010 11:44 am

ΑΞΙΟΤΙΜΑ ΜΕΛΗ
ΑΠΟ ΤΟ 1996 ΕΩΣ ΤΟ 2005 ΗΜΟΥΝ ΑΝΘΧΟΣ ΣΕ ΦΟΡΤΗΓΑ ΠΛΟΙΑ ΤΗΣ ΠΟΝΤΟΠΟΡΟΥ ΝΑΥΤΙΛΙΑ ΜΕ ΕΞΑΙΡΕΣΗ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΝΟΕΜΒΡΙΟΣ 97-ΟΚΤΩΒΡΙΟΣ 99 ΠΟΥ ΥΠΗΡΕΤΗΣΑ ΩΣ ΣΗΜΑΙΟΦΟΡΟΣ ΣΤΟ ΠΟΛΕΜΙΚΟ ΝΑΥΤΙΚΟ.
ΕΙΜΑΙ 38 ΕΤΩΝ ΑΠΟ ΤΟ 05 ΕΩΣ ΤΟ 08 ΕΡΓΑΖΟΜΟΥΝ ΣΕ ΜΙΑ ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΗ ΕΤΑΙΡΙΑ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗΣ ΛΙΜΕΝΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΣΤΟΝ ΤΟΜΕΑ ISM/ISPS .
ΤΟ 08 ΕΠΕΣΤΡΕΨΑ Η ΜΑΛΛΟΝ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑ ΝΑ ΕΠΙΣΤΡΕΨΩ ΣΤΗΝ ΠΟΝΤΟΠΟΡΟ ΝΑΥΤΙΛΙΑ ΩΣ ΑΝΘ/ΧΟΣ ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 1 ΜΗΝΑ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗΣ ΔΕΝ ΒΡΗΚΑ ΕΡΓΑΣΙΑ.
ΤΟΝ ΙΟΥΝΙΟ ΤΟΥ 08 ΒΡΗΚΑ ΕΡΓΑΣΙΑ ΩΣ ΠΛΟΙΑΡΧΟΣ ΣΕ ΕΝΑ ΠΟΛΥ ΕΞΕΙΔΕΙΚΕΥΜΕΝΟ ΠΛΟΙΟ,ΕΝΑ ΦΟΡΤΗΓΟ-ΑΜΜΟΛΗΠΤΙΚΟ 416,89 Κ.Ο.Χ ΑΛΛΑ ΤΟ ΠΛΟΙΟ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ ΝΑ ΕΡΓΑΖΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΠΡΙΛΙΟ ΤΟΥ ΠΑΡΟΝΤΟΣ ΕΤΟΥΣ.
ΑΝΑΖΗΤΩ ΜΙΑ ΕΤΑΙΡΙΑ ΜΕ ΦΟΡΤΗΓΑ ΠΛΟΙΑ ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΑ ΕΙΤΕ ΟΧΗΜΑΤΑΓΩΓΑ Η ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΜΟΤΟΡΣΙΠ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 500 ΓΙΑ ΝΑ ΕΡΓΑΣΘΩ ΟΣΟ ΜΕΓΑΛΥΤΡΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΓΙΝΕΤΑΙ Η ΑΚΟΜΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΜΟΝΙΜΟΠΟΙΗΘΩ ΣΕ ΑΥΤΗΝ.
ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΑ ΤΑΞΕΙΔΙΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΝ Η ΕΤΑΙΡΙΑ ΚΑΝΕΙ ΠΟΝΤΟΠΟΡΑ!
ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΜΑΣ ΔΩΣΕΙ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΤΟΥ Η ΤΑ ΦΩΤΑ ΤΟΥ ΘΑ ΗΜΟΥΝ ΕΥΓΝΩΜΩΝ!!

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 6976805258

SKIRON

Αριθμός μηνυμάτων : 2
Ημερομηνία εγγραφής : 06/05/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΕΡΓΑΣΙΑΣ Empty Απ: ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΕΡΓΑΣΙΑΣ

Δημοσίευση  stevegr Δευ Μάης 23, 2011 8:27 pm

εγω ειμαι δοκιμος πλοιαρχος και μου λειπουν 2 μηνες υπηρεσια και δεν βρισκω να μπαρκαρω........θα ηθελα να μου δωσετε πληροφοριες σχετικα με πρακτορες στον πειραια οπου θα μπορουσανε να με μπαρκαρουνε και ποσο παει το ποσο..........

stevegr

Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 23/05/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΕΡΓΑΣΙΑΣ Empty Απ: ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΕΡΓΑΣΙΑΣ

Δημοσίευση  SKIRON Τρι Μάης 24, 2011 10:58 am

stevegr έγραψε:εγω ειμαι δοκιμος πλοιαρχος και μου λειπουν 2 μηνες υπηρεσια και δεν βρισκω να μπαρκαρω........θα ηθελα να μου δωσετε πληροφοριες σχετικα με πρακτορες στον πειραια οπου θα μπορουσανε να με μπαρκαρουνε και ποσο παει το ποσο..........

φιλελληνων 2 στον Πειραια θα ζητησεις τον κυριο Γιαννη Χατζηεφραιμιδη,ισως να μπορει να σε βοηθησει,πηγαινε σε εταιριες και να τους λες οτι πας αμισθι σε οποιο ποστο θελουν!!!η κατασταση ειναι ασκημη για ολους,υπαρχει ανεργια,καλη τυχη

SKIRON

Αριθμός μηνυμάτων : 2
Ημερομηνία εγγραφής : 06/05/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΕΡΓΑΣΙΑΣ Empty αναζήτηση εργασίας

Δημοσίευση  timos Πεμ Αυγ 16, 2012 12:45 pm

Καλημέρα σε όλους ..Ψάχνω από τις 28 Ιουλίου να βρω εταιρεία να μπαρκάρω είμαι δόκιμος πλοίαρχος δευτεροετής έχω πάει σε όλες τις εταιρείες και τίποτα...θα ήθελα να ρωτήσω εάν γνωρίζει κάποιος κάποιον πράκτορα που μπορώ να απευθυνθώ...δεν έχω κάποιο πρόβλημα ότι καράβι και εάν είναι και όποιος και εάν είναι ο μισθός...εγώ έχω 16 μήνες υπηρεσία σε φορτηγό 5 μήνες και 15 μέρες σαν πρωτοετής και 10 μήνες και 16 μέρες από διακοπή σπουδών για οικογενειακούς λόγους...
Ευχαριστώ πολύ καλές θάλασσες σε όλους τους ναυτικούς.....

timos

Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 16/08/2012
Ηλικία : 36
Τόπος : θεσσαλονίκη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΕΡΓΑΣΙΑΣ Empty Απ: ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΕΡΓΑΣΙΑΣ

Δημοσίευση  neosstidouleia Σαβ Σεπ 01, 2012 4:07 pm

δουλειες για κανα καθαριστη,τζοβενο υπαρχουν η γεμισαν τα καραβια φιλλιπινεζους?γνωριζετε που βρισκονται οι εταιριες οταν βγαλω το ναυτικο φυλλαδιο κοκκινο η μπλε να παω να κανω καμια αιτηση?ευχαριστω. Wink

neosstidouleia

Αριθμός μηνυμάτων : 2
Ημερομηνία εγγραφής : 01/09/2012
Ηλικία : 38
Τόπος : αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΕΡΓΑΣΙΑΣ Empty Απ: ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΕΡΓΑΣΙΑΣ

Δημοσίευση  Wer85 Τρι Σεπ 18, 2012 10:38 am

neosstidouleia έγραψε:δουλειες για κανα καθαριστη,τζοβενο υπαρχουν η γεμισαν τα καραβια φιλλιπινεζους?γνωριζετε που βρισκονται οι εταιριες οταν βγαλω το ναυτικο φυλλαδιο κοκκινο η μπλε να παω να κανω καμια αιτηση?ευχαριστω. Wink
Το μπλέ να βγάλεις και όχι το κόκκινο.
Το θέμα φίλε είναι τί ψάχνεις. Για καθαριστής κάτι θα βρεθεί.

Wer85

Αριθμός μηνυμάτων : 9
Ημερομηνία εγγραφής : 18/09/2012

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΕΡΓΑΣΙΑΣ Empty Απ: ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΕΡΓΑΣΙΑΣ

Δημοσίευση  nainas Κυρ Οκτ 14, 2012 11:39 am

neosstidouleia έγραψε:δουλειες για κανα καθαριστη,τζοβενο υπαρχουν η γεμισαν τα καραβια φιλλιπινεζους?γνωριζετε που βρισκονται οι εταιριες οταν βγαλω το ναυτικο φυλλαδιο κοκκινο η μπλε να παω να κανω καμια αιτηση?ευχαριστω. Wink

εμεις με την περιεργη και κακη μας συμπεριφορα δωσαμε τα δικαιωματα στους πλοιοκτητες να μπαρκαρουν μαϊμουδες στα βαπορια μας

nainas

Αριθμός μηνυμάτων : 2
Ημερομηνία εγγραφής : 14/10/2012

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης