ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΝΑΥΤΙΚΟΙ
Καλώς ήρθες στο forum. Τα θέματα μας είναι σχετικά με το ναυτικό επάγγελμα. Αν θέλεις μπορείς και εσύ να μπεις στην συζήτηση μας και να κάνεις post. Που ξέρεις μπορεί κάτι να καταφέρουμε για να βελτιώσουμε την ποιότητα της ζωής μας στα πλοία.

Μη διστάζεις να γράψεις τις απορίες σου. Σίγουρα κάποιος συνάδερφος θα ξέρει και θα σε ενημερώσει.
Μη διστάζεις να γράψεις αυτά που γνωρίζεις. Σίγουρα θα βοηθήσεις κάποιους συναδέρφους να μάθουν.
Ευχαρίστως θα συμπεριλάβουμε κάποια κατηγορία που θα μας προτείνετε.


Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΝΑΥΤΙΚΟΙ
Καλώς ήρθες στο forum. Τα θέματα μας είναι σχετικά με το ναυτικό επάγγελμα. Αν θέλεις μπορείς και εσύ να μπεις στην συζήτηση μας και να κάνεις post. Που ξέρεις μπορεί κάτι να καταφέρουμε για να βελτιώσουμε την ποιότητα της ζωής μας στα πλοία.

Μη διστάζεις να γράψεις τις απορίες σου. Σίγουρα κάποιος συνάδερφος θα ξέρει και θα σε ενημερώσει.
Μη διστάζεις να γράψεις αυτά που γνωρίζεις. Σίγουρα θα βοηθήσεις κάποιους συναδέρφους να μάθουν.
Ευχαρίστως θα συμπεριλάβουμε κάποια κατηγορία που θα μας προτείνετε.
ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΝΑΥΤΙΚΟΙ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επικύρωση υπηρεσίας

Πήγαινε κάτω

Επικύρωση υπηρεσίας Empty Επικύρωση υπηρεσίας

Δημοσίευση  Κωνσταντίνος Παρ Μάης 17, 2013 9:51 am

Καλησπέρα σε όλους τους ναυτικούς εν ενεργεία και μη. Επειδή είμαι μέλος εδώ και καιρό, αλλά τώρα αξιώθηκα να μπω, δεν ξέρω αν ποστάρω το θέμα σε σωστή ενότητα, συγχωρέστε με λοιπόν εκ των προτέρων.. Έχω 4 μέρες υπηρεσία σε ελληνικό ναυτικό φυλλάδιο από πλοίο με ξένη σημαία που δεν είναι συμβεβλημένο με το ΝΑΤ, με την ειδικότητα trainee. (Ο Πλοίαρχος είναι Άγγλος, και δεν ήξερε τίποτα, απλά έγραψε αυτό), γιατί μπήκα ως βοηθός τεχνικού για μία κονσόλα. Αξιωματικός είμαι, αλλά έχω μπερδευτεί πολύ με αυτό το θεματάκι. Οι ερωτήσεις είναι: Τι χρειάζεται για την επικύρωση αυτής (της μιδαμινής) υπηρεσίας στα μητρώα; Εάν δεν την επικυρώσω υπάρχουν κυρώσεις αργότερα ; Όσον αφορά την εγγραφή από ξένη σημαία στο Ελληνικό φυλλάδιο, υπάρχουν κυρώσεις; Σε τι ακριβώς χρησιμεύει η επικύρωση, εκτός από τα γνωστά που ξέρουμε; Ευχαριστώ εκ των προτέρων,περιμένω και θα εκτιμήσω απάντησή σας.

Κωνσταντίνος

Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 17/05/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης